5 טיפים להגדלת החשיפה לעמוד האינסטגרם

לאחרונה יצא להיתקל הרבה בשאלה שלא מעט בעלי ובעלות עסקים שואלים ושואלות - איך אני מגדיל/ה את כמות החשיפה לעמוד האינסטגרם שלי?


כדי לעשות את זה נכון, יש כמה פעולות שיש לנקוט בהן ולכן החלטתי לכתוב על זה פוסט ולהציג בפניכם את 5 הדרכים להגדלת החשיפה לעמוד האינסטגרם שלכם:


1.תתחילו להיות פעילים


הדרך הראשונה להגדלת החשיפה לעמוד האינסטגרם שלכם היא להתחיל להיות יותר פעילים באינסטגרם. במקום בו יש פעולה, תמצאו גם תגובה ולכן כדאי לכם להתחיל להיות יותר פעילים בחשבון שלכם.


איך אפשר לעשות את זה? תתחילו להעלות יותר תמונות שקשורות בעסק שלכם ובמה שאתם עושים ותכתבו תוכן שיכול לתרום לקוראים שלכם. אין צורך להפגיז עכשיו את העוקבים שלכם בכמויות של תמונות ותכנים, עדיף להעלות אותם כל כמה ימים כדי לשמור על איזון נכון בין הרצון של העוקבים שלכם לקרוא לבין המוטיבציה שלכם לחשיפה.


2.בקשו תגובה לפוסטים שלכם ותגיבו לפוסטים אחרים


דרך נוספת להגדלת החשיפה לעמוד האינסטגרם שלכם, היא לבקש שיגיבו לפוסטים שהעלתם.

אתם יכולים להעלות פוסט ובסופו לבקש תגובה או לשאול שאלה שקשורה אליו, אתם יכולים גם לרשום "מי שמעוניין שירשום אני" אם אתם מוכרים משהו .


כמובן שיש לכם גם אפשרות להגיב לפוסטים של אחרים כשהם מעלים אותם ובכך ליצור התעניינות בכם ובמה שאתם עוסקים בו.


3.תזמון הפוסטים שלכם


חשוב מאוד לפרסם את הפוסטים שלכם בזמן שמתאים לעוקבים שלכם כך שהם יצפו בפוסטים שהעליתם. איך יודעים מתי הזמן הנכון להעלאת פוסטים?


לכל עסק יש את התוכן שלו ולכן גם את הזמן הנכון לצפייה של העוקבים בפוסטים שהוא מעלה. במה זה תלוי? נכון- בעוקבים שלכם.


תעלו פוסטים ותזמנו את השעות לפי מה שנראה לכם ואז בחשבון העסקי תוכלו לעקוב אחרי הנתונים.


4.תגרמו לאנשים לחפש אתכם


כשהעוקבים מחפשים מישהו באינסטגרם, הם עושים את זה באמצעות שימוש במילים שמעניינות אותם כמו למשל "לק ג'ל" או "גלידת שוקולד", לכן אתם חייבים להעלות את התוכן המתאים בפוסטים שלכם.


אם יש לכם אפשרות לכתוב בתוך הפוסטים עצמם "לק ג'ל" או "גלידת שוקולד" בעריכה דרך האינסטגרם עצמו וגם להוסיף את זה בתוכן שלכם, אתם מתקדמים ומעלים את רמת החשיפה לעמוד שלכם.


5.האשטגים ותיוגים


דרך נוספת להגדלת החשיפה לעמוד האינסטגרם שלכם היא לתייג באמצעות ההאשאגים הנכונים את המילים שקשורות לפוסט שהעליתם ולעסק שלכם.


אם למשל החלטתם לכתוב על טיול נהדר שעשיתם בנחל כלשהו, אל תתייגו רק את שם הנחל והמקום, חשבו על עוד תיוגים שאתם יכולים להוסיף. ככה האנשים שמחפשים איפה כדאי לטייל ימצאו את הפוסט שלכם בקלות רבה יותר ויחשפו לאינסטגרם שלכם.


טיפ ממני- אם אתם מעוניינים למכור מוצר ו/או שירות גם בחו"ל, תייגו גם באנגלית.


לסיכום, יש הרבה דרכים להעלות את רמת החשיפה לעמוד האינסטגרם שלכם ואני מקווה שתרמתי לכם בפוסט הזה ועזרתי לכם להגדיל את החשיפה לעמוד שלכם באינסטגרם.


אהבתם את הפוסט? שתפו אותו בפייסבוק וכתבו לי מה חשבתם עליו

72 צפיות

בואו נהיה חברים באינסטגרם:

בואו נאכל פנקייקים.jpg
מוקאפ לפלאנר.png
%D7%A9%D7%99%D7%94%D7%99%D7%94%20%D7%9C%
בואו נתכונן-01.jpg
  • Facebook
  • Instagram

@ כל הזכויות שמורות לסטודיו טל לוי עיצוב גרפי ומיתוג 2020

חלק מהעיצובים והתכנים המוצגים באתר זה וברשתות החברתיות הינם לצורך המחשה בלבד

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now