העסק שלכם הוא המתנה של מישהו אחר

עודכן ב: פבר 8

אולי אנחנו לא נוהגים להסתכל על זה ככה, אבל כשחושבים על זה- העסק שלנו הוא המתנה של מישהו אחר. מישהו שזקוק לנו ולשירות/מוצר שאנחנו נותנים. אבל רגע, מה ההבדל בינינו לבין מישהו אחר שנותן בדיוק את אותו השירות?


אז זהו, שיש הבדל גדול. קודם כל אתם זה אתם. אף אחד אחר לא יכול להיות אתם. נכון, אולי אתם נותנים את אותו השירות/מוצר או שירות/מוצר דומה, אבל אף אחד לא יכול להיות אתם.


קחו למשל את הדוגמה הבאה: דורית אוהבת לקרוא ספרים. היא הולכת לחנות הספרים הראשונה שהיא רואה ונכנסת פנימה. המקום נראה די מסודר ונקי, אך המוכרת מתעלמת ממנה ומשחקת בנייד שלה. דורית מחפשת ספר מסוים ושואלת את המוכרת אם הוא נמצא. המוכרת לא טורחת אפילו להרים אליה מבט ולוקח לה זמן עד שהיא בודקת אם הספר נמצא. דורית מבינה שלפה היא כבר לא תחזור ונכנסת לחנות הספרים השנייה.


המוכרת בדיוק מסיימת לעשות חשבון ללקוחה שקנתה הרגע שלישיית ספרים במחיר מבצע, מחייכת אליה ומאחלת לה יום טוב. בחנות יש אווירה חמימה ונעימה והמוכרת ניגשת לדורית ומברכת אותה לשלום עם חיוך מאוזן לאוזן. דורית לא יכולה שלא לחייך אליה בחזרה ושואלת אותה אם הספר שהיא מחפשת נמצא. המוכרת מייד בודקת ואומרת שהוא אכן נמצא ושהיא תביא לה אותו.


מה למדנו מזה? דורית חוותה שתי חוויות שונות בשתי חנויות הספרים, אפילו ששתיהן מוכרות את אותו המוצר. בחנות הראשונה דורית חוותה חוויה ממש לא נעימה של התעלמות מצידה של המוכרת. בחנות השנייה הייתה לדורית חוויה נעימה ויחס שתואם לציפיות שלה. תמיד תזכרו שהלקוח שלכם רוצה שתתייחסו אליו בכבוד, שתבינו אותו ושתעזרו לו עם מה שהוא צריך, כי העסק שלכם הוא המתנה של ישהו אחר.


14 צפיות

בואו נהיה חברים באינסטגרם:

בואו נאכל פנקייקים.jpg
מוקאפ לפלאנר.png
%D7%A9%D7%99%D7%94%D7%99%D7%94%20%D7%9C%
בואו נתכונן-01.jpg
  • Facebook
  • Instagram

@ כל הזכויות שמורות לסטודיו טל לוי עיצוב גרפי ומיתוג 2020

חלק מהעיצובים והתכנים המוצגים באתר זה וברשתות החברתיות הינם לצורך המחשה בלבד

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now