הטיפים שלי לעבודה מהבית

רק לפני חודשיים הכל היה עוד בסדר. יכולנו לצאת לבתי קפה, לגני השעשועים ולקניונים. מי היה מאמין שתוך חושיים סדר היום של כולנו ישתנה ולא נוכל לעשות יותר את מה שהתרגלנו אליו במשך שנים. בתור עצמאיות, כל הבלגן הזה נחת עלינו בבת אחת ובפתאומיות.


האמת שזה לא היה קל. לא היה קל לחשוב שנצטרך לעבוד מהבית ולתמרן בין העבודה, הילדים, הבישולים, הניקיונות. לא היה קל לסגל לעצמנו הרגלים חדשים של שטיפת ידיים לעיתים יותר תכופות, חבישת מסיכות וריחוק של שני מטר.


אבל האמת? התרגלנו מהר מאוד. מהר מאוד סיגלנו לעצמנו שגרה חדשה. שגרה שלמדנו איך לחיות איתה והרגלים חדשים שכנראה ישארו איתנו עוד זמן מה.

במיוחד למי שעדיין מתקשה למצוא את עצמה בתוך כל הבלגן הזה, הנה הטיפים שלי לעבודה מהבית:


1.תחליטי מתי את קמה בבוקר


זה מה שיקבע איך תתפקדי בהמשך היום וכמה תהיי יעילה. אם לא תקבעי לעצמך שעה, רוב הסיכויים שתלכי לאיבוד מבחינת זמנים והיום שלך יהיה פחות פרודוקטיבי. אז כווני לעצמך שעון עם מנגינה נחמדה ותהפכי את תחילת היום למשהו טוב.


2.תכיני לעצמך משימות מראש


אם את יודעת מראש מה המשימות שיש לך לביצוע, תקבעי לעצמך לו"ז ותכנני איזו משימה לבצע, מתי ואיך. הרי את זו שיודעת מה את צריכה לבצע ומה עדיף לבצע לפני מה. אז קחי את המשימות שלך, תעשי תיעדוף ובצעי אותן.


3.רצוי שלא לעבוד מהמיטה או מהספה


אם את יודעת שזה מה שיגרום לך לנסות לחזור ולישון או לראות טלוויזיה, תפעילי את המשמעת העצמית שלך ותעבדי ממקום אחר. זו יכולה להיות פינת האוכל או הגינה שלך, העיקר שזה יהיה מקום שבו תרגישי שאת יכולה להתרכז ושיהיה לך נוח לעבוד.


4.תקחי מדיי פעם הפסקות


כל אחת שעובדת זקוקה להפסקה מדיי פעם. מי כמוני יודעת כמה זה קשה לעשות הפסקה כשאת כבר שקועה עמוק בתוך העבודה ואז את אומרת לעצמך- עוד 5 דקות ואז אני אעשה הפסקה. בפועל מה שקורה זה שאת עובדת עוד שעה ואז את מתעייפת. אז קחי לעצמך הפסקה, תאכלי משהו טעים ותשתי, חזקי את עצמך ותני לעצמך גם מנוחה. מגיע לך :-)


5.תקפידי על סביבת עבודה מסודרת


כשיש לנו בלגן מול העיניים, יותר קשה לנו להתרכז בעבודה והרצון לסדר את הבלגן גובר עלינו. בסופו של דבר אנחנו מוצאות את עצמנו מסדרות במקום לעבוד. אז לפי שאת מתחילה את העבודה שלך, סדרי לעצמך את הפינה שלך ותהפכי אותה לנוחה עד כמה שאפשר.


לסיכום, אני מקווה שהטיפים שלי לעבודה מהבית עזרו לך ואם גם לך יש טיפים לעבודה מהבית את מוזמנת לשתף אותם כאן בתגובות.
אהבתן את הפוסט? שתפו אותו בפייסבוק וכתבו לי מה חשבתן עליו

42 צפיות

בואו נהיה חברים באינסטגרם:

בואו נאכל פנקייקים.jpg
מוקאפ לפלאנר.png
%D7%A9%D7%99%D7%94%D7%99%D7%94%20%D7%9C%
בואו נתכונן-01.jpg
  • Facebook
  • Instagram

@ כל הזכויות שמורות לסטודיו טל לוי עיצוב גרפי ומיתוג 2020

חלק מהעיצובים והתכנים המוצגים באתר זה וברשתות החברתיות הינם לצורך המחשה בלבד

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now