איך למצוא מעצב גרפי?

עודכן ב: פבר 8

בתור בעלי ובעלות עסק גם אתם בטח תוהים מדיי פעם אם העסק שלכם נראה כמו שהייתם רוצים שהוא יראה. האם הוא מייצג אתכם? את הערכים שלכם? אולי הגיע הזמן לשינוי? מרבית בעלי העסקים מבינים שיש צורך בהצגת העסק שלהם בצורה מקצועית ונכונה ובוחרים לפנות למעצבים גרפים. אבל איך עושים את זה? מה צריך לקחת בחשבון?


אז בואו נעשה קצת סדר:


1.הדבר הראשון שכדאי לעשות כשמחפשים מעצב או מעצבת גרפים היא לחשוב מהו הסגנון אליו אתם מתחברים. לאחד יתאים סגנון ישן וקלאסי ולאחר יתאים סגנון יותר מודרני וחדשני. לכל עסק יש את הצרכים שלו ולכן כל בעל או בעלת עסק צריכים לחשוב היטב על הסגנון שמתאים להם.


2.אחרי שהחלטתם לגבי הסגנון העיצובי, אתם צריכים להבין איפה לחפש. אם כבר יצא לכם לעבוד בעבר עם מעצב או מעצבת גרפים והייתם מרוצים מהעבודה שלהם, כדאי לחשוב לפנות אליהם. יחד עם זאת כדאי לקחת בחשבון שיתכן והסגנון העיצובי שאתם מעוניינים בו כעת לא תואם לסגנון בו הם מעצבים ולכן כדאי לכם לשאול את עצמכם- האם נכון לי לפנות אליו או אליה? או שכדאי לפנות למעצב או מעצבת חדשים?


3.במידה והחלטתם לפנות למעצב או מעצבת חדשים, כדאי שתדעו איפה למצוא אותם. היום יש אינספור מקומות ברחבי הרשת בהם ניתן למצוא מעצב או מעצבת גרפים- בפייסבוק, באינסטגרם, ברשימת אנשי הקשר שלכם וכן- גם בגוגל. בתוך כל הים הגדול הזה של מעצבים ומעצבות גרפים, אתם צריכים לדוג את המעצב או המעצבת הנכונים לכם. אבל איך עושים את זה?


4.בקשו לראות עבודות שלהם. הדבר הראשון שתופס לנו את העין זו צורת העיצוב של מעצב או מעצבת ואם אנחנו מתחברים אליה. במידה והתחברתם- שמרו אותם בצד וחפשו מעצבים/מעצבות עם טעם דומה. לכו על מה שנראה לכם הכי מתאים ושאתם מתחברים אליו.


5.בקשו לקבל הצעת מחיר. אל תנעלו על מעצב או מעצבת אחד/ת בלבד, בדקו את ההצעות שניתנות לכם וחשבו מי מהן נראית לכם מתאימה יותר. חשבו על כמות ההשקעה שאתם רוצים ומעוניינים בה.


6.בקשו הצעה להסכם/חוזה עבודה ותוודאו מה אתם מקבלים. אם יש צורך בשינויים כדאי ורצוי מאוד ליידע את המעצב או המעצבת לפני שהם מתחילים בעבודה. וודאו גם מה אתם מקבלים כתוצר סופי ואיך אתם יכולים לשלב את זה בעסק שלכם.


לסיכום, אני מקווה שמצאתם שהטיפים שנתתי לכם כאן יעילים ומועילים ומאחלת לכם שתמצאו את המעצב או המעצבת הנכונים לכם ולעסק שלכם.9 צפיות

בואו נהיה חברים באינסטגרם:

בואו נאכל פנקייקים.jpg
מוקאפ לפלאנר.png
%D7%A9%D7%99%D7%94%D7%99%D7%94%20%D7%9C%
בואו נתכונן-01.jpg
  • Facebook
  • Instagram

@ כל הזכויות שמורות לסטודיו טל לוי עיצוב גרפי ומיתוג 2020

חלק מהעיצובים והתכנים המוצגים באתר זה וברשתות החברתיות הינם לצורך המחשה בלבד

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now