תמונה לאני יוצרת בשבילך.jpg

רגע, אז מה בכלל אפשר למצוא כאן?

ומה הקשר לקפה?

מגוון שירותים

בטח כבר הבנתם שאני אדם של גם וגם, לכן אני מעניקה מגוון של שירותים בתחום הויז'ואל והסטוריטלינג, ויוצרת אותם בהתאם לכל עסק.

ומה הקשר לקפה? כמו ביצירת כוס קפה מושלמת, גם תהליכי היצירה של ויז'ואל וסטוריטלינג הם עניין מורכב שעשוי מכמה שלבים.

מבחינתי כל שלב הוא חשוב כדי לעבור לשלב הבא- החל מהבנת קהל היעד, דרך יצירת הערכים שהעסק מעוניין להציג ועד לתוצר הסופי שהוא בחר.

כמו בקפה, גם כאן יש טעמים שונים ולכן לכל עסק יש אפשרות לבחור באיזה טעם הוא מעוניין- בלוגו חדש ומרענן, בכתיבה של שפה שיווקית חזקה שקולעת בול ואפשר גם להציג הערכים המוכרים והטובים בעזרת עיצוב לרשתות החברתיות.

הבחירה שלכם

מיתוג ושפה ויזואלית

אין כמו לעבור את התהליך שמספר את הסיפור של המותג של העסק שלך בעזרת אחד הכלים הכי בולטים ומקובלים היום- מיתוג ושפה ויזואלית אחידה. כאן אני יוצרת עבורך שפה ויזואלית שמותאמת לך אישית, ושתהיה מסקרנת ועקבית.

כבעלי ובעלות עסקים, כולנו יודעים עד כמה חשוב להראות נוכחות ברשתות החברתיות, כאן אני מעצבת בשבילך מודעות לפרסום בפייסבוק/אינסטגרם/ווטסאפ בהתאם לשפה הויזואלית של המותג שלך.

עיצובים לרשתות החברתיות

עיצובי לוגו

יש לך עסק חדש או ותיק ובא לך על לוגו מסקרן וייחודי?

במיוחד בשבילך אני מעצבת לוגו מדויק שיביא לידי ביטוי את הערכים של העסק שלך וימשוך את העין של הקהל שלך.

יצירת שפה שיווקית

היום, כל עסק שרוצה להבליט את עצמו להיות מקורי, חייב שתהיה לו שפה משלו. שפה שתתאים לו ושהקהל שלו ידבר אותה. כאן אני יוצרת עבורך שפה שיווקית שתכלול את הערכים של העסק שלך, את המסרים ואת המילים הייחודיות. 

איך תגרמו לקהל שלכם לעצור ולקרוא אתכם? איך תגרמו לו להגיב למה שכתבתם? כאן תקבלו ממני כלים לכתיבת פוסטים מרתקים תוך שימוש בטכניקות של סטוריטלינג שעובדות בכל זמן, בכל מקום ובכל פלטפורמה, מתוך היסודות המרכזיים ונקודות הייחוד הקיימים של העסק שלכם.

בניית תוכן לרשת

בניית מודל התוכן לעסק 

נקודת המוצא של כל עסק מתחילה ביסודות שלו. כאן תקבלו ממני את הכלים למציאת היסודות המרכזיים של העסק שלכם שיהיו מקור ההשראה לכתיבת תוכן עבור העסק שלכם, תוך הבלטת הייחודיות שלכם. מתוך הבנת הסיפור שלכם תוכלו ליצור תוכן משלכם בכל זמן, בכל מקום ובכל פלטפורמה.

שילובים

אז כדי שיהיה לכם ברור מה אתם יכולים לשלב, הנה השירותים שאני מעניקה:

עיצוב לוגו/עיצובים לרשתות החברתיות/מיתוג ויצירת שפה ויזואלית/בניית תוכן לרשת/בניית מודל התוכן לעסק/יצירת שפה שיווקית.

אתם יכולים להחליט למשל שמתאים לכם שאצור עבורכם עיצוב של לוגו ושפה שיווקית, אתם יכולים להגיע למסקנה שכרגע מתאים לכם שאצור עבורכם ויז'ואל ובניית תוכן לרשת, אפשר גם לשלב בין בניית מודל התוכן לעסק שלכם למיתוג ושפה ויזואלית ותכלס- אתם יכולים פשוט לבחור את מה שמתאים לכם!

אבל רגע, זה לא הכל.

יש לכם אפשרות לבחור לשלב בין כל אחד מהשירותים שאני מעניקה!

מתעניינים בשירותי ויז'ואל או סטוריטלינג שלא מופיעים כאן? אתם מוזמנים ליצור איתי קשר ונבדוק מה אפשר לעשות

בואו נדבר

  • Facebook
  • Instagram

חלק מהעיצובים והתכנים המוצגים באתר זה וברשתות החברתיות הינם לצורך המחשה בלבד

@ כל הזכויות שמורות לסטודיו טל לוי עיצוב גרפי ומיתוג 2021

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now