תמונה לאני יוצרת בשבילך.jpg

רגע, אז מה בכלל אפשר למצוא כאן?

ומה הקשר לקפה?

פתרונות הסטודיו

כאן בסטודיו תוכלו לבחור מתוך מגוון רחב של שירותים, אותם אני מעניקה כדי לתת ביטוי לעסק שלכם בצורה המיטבית, באופן מקצועי ובשיטות וטכניקות שלמדתי ופיתחתי לאורך השנים.

ומה הקשר לקפה? כמו ביצירת כוס קפה מושלמת, הכל נעשה בתהליך ומתוך בחירה אישית.

מבחינתי כל שלב הוא חשוב כדי לעבור לשלב הבא- החל מהבנת קהל היעד, דרך יצירת הערכים שהעסק מעוניין להציג ועד לתוצר הסופי שהוא בחר.

ממש כמו בקפה, כל עסק נמצא בשלב אחר ולכן לכל עסק יש אפשרות לבחור באיזו אפשרות הוא מעוניין- בלוגו חדש ומרענן, בכתיבה של הסיפור העסקי שקולע בול ואפשר גם להציג ערכים ומסרים מדויקים יותר בעזרת עיצוב לרשתות החברתיות.

הבחירה שלכם

מיתוג ושפה ויזואלית

אייקון למיתוג ושפה ויזואלית-01.png

אין כמו לעבור את התהליך שמספר את הסיפור המדויק של המותג שלכם בעזרת אחד הכלים הכי בולטים ומקובלים היום- מיתוג ושפה ויזואלית אחידה. כאן אני יוצרת עבורכם שפה ויזואלית שמותאמת לכם אישית, ושתהיה מסקרנת ועקבית.

אייקון לעיצוב למדיה החברתית-01.png

כבעלי ובעלות עסקים, כולנו יודעים עד כמה חשוב להראות נוכחות ברשתות החברתיות, כאן אני מעצבת בשבילכם מודעות לפרסום בפייסבוק/אינסטגרם/ווטסאפ בהתאם לשפה הויזואלית של המותג שלכם.

עיצובים לרשתות החברתיות

אייקון לעיצובי לוגו-01.png

עיצובי לוגו

יש לכם עסק חדש או ותיק ואתם מחפשים לוגו מסקרן וייחודי? במיוחד בשבילכם אני מעצבת לוגו מדויק שיביא לידי ביטוי את הערכים של העסק שלכם וימשוך את העין של הקהל המדויק לכם.

איך תגרמו לקהל שלכם לעצור ולקרוא אתכם? איך תגרמו לו להגיב למה שכתבתם? כאן תקבלו ממני כלים לכתיבת פוסטים מרתקים תוך שימוש בטכניקות של סטוריטלינג שעובדות בכל זמן, בכל מקום ובכל פלטפורמה, מתוך היסודות המרכזיים ונקודות הייחוד הקיימים של העסק שלכם.

אייקון לתוכן לרשתות החברתיות-01.png

בניית תוכן לרשת

כתיבת הסיפור של העסק

אייקון לעמוד אודות-01.png

נקודת המוצא של כל עסק מתחילה ביסודות שלו. כאן תקבלו ממני את הכלים למציאת היסודות המרכזיים של העסק שלכם שיהיו מקור ההשראה לכתיבת הסיפור של העסק שלכם, תוך הבלטת הייחודיות שלכם. מתוך הבנת הסיפור שלכם תוכלו ליצור תוכן משלכם בכל זמן, בכל מקום ובכל פלטפורמה.

שילובים

אז כדי שיהיה לכם ברור מה אתם יכולים לשלב, הנה השירותים שאני מעניקה:
עיצוב לוגו/עיצובים לרשתות החברתיות/מיתוג ויצירת שפה ויזואלית/בניית תוכן לרשת/כתיבת הסיפור של העסק.

אתם יכולים להחליט למשל שמתאים לכם שאצור עבורכם עיצוב של לוגו ועיצובים לרשתות החברתיות, אתם יכולים להגיע למסקנה שכרגע מתאים לכם שאצור עבורכם ויז'ואל ובניית תוכן לרשת, אפשר גם לשלב בין בניית מודל התוכן לעסק שלכם למיתוג ושפה ויזואלית ותכלס- אתם יכולים פשוט לבחור את מה שמתאים לכם.

אבל רגע, זה לא הכל.
יש לכם אפשרות לבחור לשלב בין כל אחד מהשירותים שאני מעניקה.

בואו נדבר

יש לכם שאלה? בא לכם שנדבר על הסיפור שלכם?
אתם מוזמנים לכתוב לי, אני קוראת הכל וחוזרת אליכם בהקדם האפשרי :-)