תמונה למיתוג ושפה ויזואלית.jpg

מיתוג ושפה ויזואלית הם כמו מסגרת למשקפיים- תרצו אחת יציבה, קבועה, יפה ומיוחדת.

מיתוג ושפה ויזואלית

מיתוג ושפה ויזואלית הם דרך מצוינת להבליט את העסק שלכם ולהראות מה מבדיל בינו לבין המתחרים שלכם.

כשחושבים על זה, מיתוג ושפה ויזואלית הם כמו מסגרת למשקפיים- אתם רוצים לקבל מסגרת שהיא יציבה, קבועה, יפה ומיוחדת.

אתם רוצים שפה ויזואלית שתתאים לעסק שלכם ותציג את הערכים והמסרים שבחרתם בצורה הכי מדויקת, יעילה ואסתטית.

מצד שני, תרצו גם שתהיה לכם את האפשרות להחליף את המסגרת הזו כשתרגישו שהיא כבר לא מתאימה לכם.

לכן בתהליך בניית האסטרטגיה של המיתוג והשפה הויזואלית שלכם אצלי, אתם יכולים לבחור בין יצירת מיתוג ושפה ויזואלית חדשים אם העסק שלכם הוא עסק מתחיל, לבין חידוש ורענון מיתוג ושפה ויזואלית קיימים, אם העסק שלכם כבר נמצא בשטח זמן מה.

אז אם בא לכם לקבל מיתוג ושפה ויזואלית שמייצגים את העסק שלכם או אם אתם רוצים לחדש ולרענן אותם, אתם מוזמנים לפנות אליי ותקבלו את מה שאתם מחפשים לעסק שלכם.

על התהליך

תמיד יש לכם את האפשרות לבחור מה הכי נכון ומתאים לכם מבחינת עיצוב ואתם גם יכולים להתייעץ איתי מה נכון לבחור. עיצוב כרטיסי ביקור, פליירים, רולאפים, מודעות אורגניות לרשתות החברתיות ועוד, הם רק חלק ממה שתוכלו לבחור לעצב.

את תהליך המיתוג אני תמיד ממליצה להתחיל ביצירת עיצוב של לוגו, כיוון שזה העיצוב המורכב ביותר וגם המדויק ביותר עבור העסק שלכם. את שאר התהליך אפשר לבסס על עיצוב הלוגו ולפתח את הכיוון הנכון והמתאים לפי מה שאתם בוחרים.

בתהליך המיתוג אצלי תקבלו 3 אופציות לעיצוב הלוגו, כאשר האופציה שתבחרו היא זו שתוביל לשאר יצירת השפה הויזואלית והמיתוג שלכם. 

התוצרים הסופיים שתקבלו יעוצבו בהתאם לפורמטים שבחרת- גם לדפוס וגם לאמצעים דיגיטליים.

כשאני יוצרת את המסגרת של המיתוג והשפה הויזואלית שלכם, אני לוקחת בחשבון גם את הערכים והמסרים שאתם רוצה להעביר להקהל, וגם את מה שנכון ומתאים מבחינה ויזואלית עבור העסק שלכם- כולל אלמנטים, צורות, צבעים וגופנים.

דווקא אצלי

אז למה לעשות מיתוג ושפה ויזואלית דווקא אצלי? יש לזה כמה תשובות ממש טובות:

1.כי אצלי תוכלו לבחור מה מתאים לכם. יש מעצבים שמכינים חבילות מיתוג מראש, וזה בסדר. אצלי יש גמישות ואין התקבעות על מוצר אחד או כמה מוצרים מראש שאני נותנת. תוכלו לבחור במוצרים שמתאימים לכם ולהרכיב לעצמך תוכנית מיתוג אישית משלכם. 

2.כי אני משלבת במיתוג גם את הערכים והמסרים שלכם. אצלי הערכים והמסרים שאתם רוצה להעביר לקהל, תופסים מקום גבוה ומשמעותי ביצירת מיתוג ושפה ויזואלית. אני בהחלט לוקחת אותם בחשבון כשאני מתחילה לעצב.

3.כי אני מאמינה בלהפוך רעיונות למציאות. הרבה בעלי ובעלות עסקים שיתעניינו בעיצוב מיתוג ושפה ויזואלית, יגיעו מראש עם רעיונות וירצו לממש אותם. אצלי בהחלט יש מקום למימוש רעיונות שכבר צצו לכם בראש לגבי מיתוג ושפה ויזואלית .

4.כי אתם יכולים להתייעץ איתי. בתור אשת מקצוע אני תמיד פתוחה להקשיב לכם ולמה שאתם מציעים. אם אתם מתלבטים או לא בטוחים לגבי רעיון או כיוון מסויים בעיצוב המיתוג והשפה הויזואלית, תמיד תוכלו להתייעץ איתי. אני יכולה לעזור לכם ולכוון אתכם למקום מדויק ונכון יותר.

בא לכם לראות דוגמאות של מיתוג ושפה ויזואלית? הן ממש כאן: 

אייקון למיתוג ושפה ויזואלית-01.png

מוכנים לקבל את המיתוג והשפה הויזואלית שלכם? אז בואו נדבר :-)

אייקון לשירותים נוספים-01.png

יש כאן עוד

הנה עוד שירותים שתוכלו לבחור לקבל אצלי: